Ders Programı | INFINITY GYM | 02126603248
INFINITY GYM
Sınırlı Kontenjan İle Sınırsız Fırsatlar
Yıllık Üyeliklerde İndirimler, Kampanyalar ve Etkinlikler Seni Bekliyor
Daha Fazla Bilgi Alın

Mayıs AYI DERS PROGRAMI

Pazartesi
16:00 | 25 DK Işıl Çimen Hiit Cardio Floor
17:00 | 25 DK Zelal Tuncer Core Floor
18:00 | 25 DK Enes Pehlivan Hiit Cardio Floor
18:30 | 25 DK Taha Atmaca Core Floor
19:00 | 60 DK Türkan Kesin Yoga Stüdyo 1
19:30 | 25 DK Zelal Tuncer Core Floor
20:30 | 45 DK Rabia Kalay Zumba Stüdyo 1
20:00 | 25 DK Emre Değirmenci Core Floor
21:00 | 25 DK Utku Yanılmaz Body Pump Floor
21:30 | 45 DK Mustafa Külekçi Spinning Spinning Stüdyo
Salı
16:00 | 45 DK Zelal Tuncer Pilates Floor
17:00 | 25 DK Çağla Yavuz Core Floor
18:00 | 25 DK Utku Yanılmaz Hiit Cardio Floor
18:30 | 25 DK Enes Pehlivan Body Pump Floor
19:00 | 45 DK Taha Atmaca Core Floor
20:00 | 45 DK Işıl Çimen Pilates Stüdyo 1
20:30 | 25 DK Zelal Tuncer Core Floor
21:00 | 45 DK Ezgi Özgün Spinning Spinning Stüdyo
21:00 | 25 DK Taha Atmaca Core Floor
21:30 | 25 DK Utku Yanılmaz Hiit Cardio Floor
Çarşamba
16:00 | 25 DK Enes Pehlivan Body Pump Floor
17:00 | 25 DK Mustafa Külekçi Core Floor
18:00 | 25 DK Zelal Tuncer Body Pump Floor
18:30 | 25 DK Taha Atmaca Core Floor
19:00 | 60 DK Türkan Kesin Yoga Stüdyo 1
19:30 | 25 DK Çağla Yavuz Core Floor
20:00 | 25 DK Işıl Çimen Body Pump Floor
20:30 | 45 DK Rabia Kalay Zumba Stüdyo 1
20:30 | 25 DK Enes Pehlivan Body Pump Floor
21:00 | 25 DK Utku Yanılmaz Core Floor
21:30 | 45 DK Emre Değirmenci Spinning Spinning Stüdyo
Perşembe
16:00 | 25 DK Taha Atmaca Body Pump Floor
17:00 | 25 DK Emre Değirmenci Hiit Cardio Floor
18:00 | 25 DK Çağla Yavuz Core Floor
18:30 | 25 DK Mustafa Külekçi Hiit Cardio Floor
19:30 | 25 DK Zelal Tuncer Body Pump Floor
20:00 | 45 DK Işıl Çimen Pilates Stüdyo 1
20:30 | 25 DK Çağla Yavuz Core Floor
21:00 | 25 DK Ezgi Özgün Spinning Stüdyo 1
21:00 | 25 DK Mustafa Külekçi Hiit Cardio Floor
21:30 | 25 DK Emre Değirmenci Core Floor
Cuma
14:00 | 45 DK Zelal Tuncer Pilates Floor
17:00 | 25 DK Çağla Yavuz Core Floor
18:00 | 25 DK Enes Pehlivan Hiit Cardio Floor
19:30 | 25 DK Mustafa Külekçi Core Floor
20:00 | 45 DK Işıl Çimen Pilates Floor
20:30 | 45 DK Rabia Kalay Zumba Stüdyo 1
20:30 | 25 DK Utku Yanılmaz Core Floor
21:00 | 25 DK Emre Değirmenci Core Floor
21:30 | 45 DK Mustafa Külekçi Spinning Spinning Stüdyo
Cumartesi
12:00 | 25 DK Enes Pehlivan Hiit Cardio Floor
15:30 | 45 DK Işıl Çimen Pilates Floor
18:30 | 25 DK Çağla Yavuz Core Floor
19:00 | 25 DK Taha Atmaca Hiit Cardio Floor
19:30 | 25 DK Utku Yanılmaz Body Pump Floor
Pazar
11:00 | 45 DK Zelal Tuncer Pilates Floor
18:30 | 25 DK Taha Atmaca Core Floor
19:30 | 25 DK Emre Değirmenci Body Pump Floor