Spa & Masaj | INFINITY GYM | 02126603248
INFINITY GYM

SAUNA

Dikkat: Sauna odaları kalp rahatsızlığı olan bireyler ve gelişmekte olan çocuklar için tavsiye edilmez.

Sauna odalarımızda yoğun yaşamın stresinden kısa sürede kurtulun. Arkanıza yaslanın ve gerisini salgılanan "mutluluk hormonu" da denilen "Endorfin Hormonu"na bırakın. Ayrıca atılan terle birlikte vücudunuzdan toksik maddeleri uzaklaştırın.

HAMAM

INFINITY GYM'in Spa merkezinde Türk hamamı, sauna, buhar odası, şok duş hizmetleri ile beraber masaj ve üstü açılıp kapanabilen havuzumuzda yüzme imkanı bulacaksınız. Türk hamamında dilerseniz kese-köpük masajları ile derinizi yenileyin, dilerseniz göbek taşının üzerine uzanın; sıcak suyun ve mis gibi beyaz sabun kokusunun rahatlığı yaşayın.

BUHAR ODASI

Dikkat: Buhar odaları kalp rahatsızlığı olan bireyler ve gelişmekte olan çocuklar için tavsiye edilmez.

Buhar odalarımızda yoğun yaşamın stresinden kısa sürede kurtulun. Arkanıza yaslanın ve gerisini salgılanan "mutluluk hormonu" da denilen "Endorfin Hormonu"na bırakın. Ayrıca atılan terle birlikte vücudunuzdan toksik maddeleri uzaklaştırın.

MASAJ

Sihirli dokunuşlar ile rahatlayın INFINITY GYM Spa merkezinde uluslararası düzeyde nitelikli, eğitimli ve tecrübeli ekibi ile Uzak Doğu ve geleneksel kültürün ahenkli seremonisi eşliğinde sporun vazgeçilmez parçası olan masaj rahatlığını yaşayacaksınız. Doğal bitki özlerinden hazırlanan özel karışımlarla adeta mistik bir ortama dönüşen masaj rahatlığını hissetmeye davetlisiniz. Uzak Doğulu masaj terapistlerimiz ile alabileceğiniz çok çeşitli masaj ve hamam hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Klasik İsveç Masajı


Kaslara yönelik bir masajdır. Hafif ve kuvvetli dokuşlar ile kan dolaşımı hızlandırılır. Dokuların, hücrelerin ve bunun sonucunda bütün vücudun gevşemesi sağlanır.

Spor Masajı


Egzersiz sonrası karşılaşılan kas problemlerinin giderilmesinde etkilli bir medikal masaj tekniğidir. Kas ve iskelet sistemi üzerinde tedavi edici etkiye sahip bir masaj tekniğidir.

Refleksoloji


Özel bir masaj tekniği ile uygulanan yoğun ayak masajı türüdür. Ayaklardaki refleks noktaları yardımıyla tüm vücuda ve organlara ulaşılır. Enerji blokları çözülür, vücudun kuvvet noktaları harekete geçirilir ve kendini iyileştirme sürecine katkı sağlanır.

Shiatsu Masajı


Japonya’nın geleneksel tedavi sanatı “parmak tazyiği” anlamına gelmektedir. Bu teknikle eller ile yapılan tazyik, vücudun iç yapısını dengeleyip, doğal enerjileri uyarmaktadır.